Description
Eglo Calonge Set of 3 Black & White LED Recessed Spot Lights
| Diameter | 10cm/3.9" |
| Installation Depth | 4.5cm/1.8" |
| Projection | N/A |
| Light Bulbs | 3 X 4.8W LED |
| Fitting Code | EG900915 |
| Brand | Eglo Lighting |
| Dimmable | No |
| Class | Class 2 - Double Insulated |
| Weight | 0.3KG |
| Guarantee | 2 years / 5 years bulb |
| Adjustable | No |
Shipping & Returns Infomation
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.







