Description
Eglo Connect Simolaris-Z Smart Black LED Table Lamp
| Length | 5.5cm/2.2" |
| Width | 5.5cm/2.2" |
| Height | 51.5cm/20.3" |
| Light Bulbs | 16W LED (Integrated) |
| Fitting Code | EG99604 |
| Brand | Eglo Lighting |
| Dimmable | Yes |
| Class | Class 2 - Double Insulated |
| Weight | 1.2KG |
| Guarantee | 5 years |
| Adjustable | No |
Shipping & Returns Infomation
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.






