Description
Eglo Peneto Set of 3 Black Recessed Spot Lights - 7.8cm
| Diameter | 8.7cm/3.4" |
| Installation Depth | 11.5cm/4.5" |
| Light Bulbs | 3 X 4.6W GU10 (LED) |
| Fitting Code | EG900752 |
| Brand | Eglo Lighting |
| Dimmable | No |
| Class | Class 2 - Double Insulated |
| Weight | 0.5KG |
| Guarantee | 5 years |
| Adjustable | No |
Shipping & Returns Infomation
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.






