Description
Lehal Nickel Finish Wall Light
| Height | 65cm/25.6" |
| Width | 84cm/33.1" |
| Depth | 82cm/32.3" |
| Light Bulbs | 1 X E27 10 LED |
| Fitting Code | 93431 |
| Brand | Endon Lighting |
| Dimmable | No |
| Class | Class 2 - Double Insulated |
| Weight | 1.6KG |
| Guarantee | 2 Years |
| Adjustable | No |
Shipping & Returns Infomation
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.









