Description
Orla Cream Non Electric Pendant Ceiling Light 953 CR
| Height | 210mm/8.3" |
| Diameter | 300mm/11.8" |
| Material | |
| Light Bulbs | Defined by light fitting |
| Shade Code | 953 CR |
| Fitting Code | |
| Brand | Oaks Lighting |
| Dimmable | N/A |
| Guarantee | |
| Adjustable | N/A |
| Class | Class 1 - Earthed |
| Weight | 0.7kg |
Shipping & Returns Infomation
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.


